Lesrooster

Nieuw lesrooster voor seizoen 2017-2018

Maandag
15:00 – 17:30 A-Selectie voorbereidend turnen meisjes 6-8 jaar Turnhal
15:00 – 17:30 A-Selectie voorbereidend turnen jongens 6-8 jaar Turnhal
17:30 – 19:30 A-Selectie turnen meisjes/dames 2e-4e divisie Turnhal
19:30 – 21:00 B-Selectie turnen meisjes/dames 12 jaar en ouder Turnhal
Dinsdag
15:00 – 16:30 B-Selectie turnen meisjes: (Pre)Instap en Pupil 1 Turnhal
16:30 – 18:00 B-Selectie turnen meisjes: Pupil 2 en Jeugd 1 Turnhal
18:00 – 20:00 A-Selectie turnen jongens/heren + B-Selectie turnen jongens Turnhal
20:00 – 21:00 “Forever Young” – volwassen dames/heren recreatief turnen Turnhal
Woensdag
15:00 – 16:00 Gym voor meisjes gr. 3 basisschool Turnhal
16:00 – 17:00 Gym voor meisjes gr. 4 basisschool Turnhal
17:00 – 18:00 Gym voor meisjes gr. 5 basisschool Turnhal
18:00 – 19:00 Gym voor meisjes gr. 6/7 basisschool Turnhal
19:00 – 20:00 Gym voor meisjes gr. 8 basisschool + voortgezet onderwijs Turnhal
Donderdag
15:00 – 17:30 A-Selectie voorbereidend turnen meisjes 6-8 jaar Turnhal
15:00 – 17:30 A-Selectie voorbereidend turnen jongens 6-8 jaar Turnhal
17:30 – 19:30 A-Selectie turnen meisjes/dames 2e-4e divisie Turnhal
19:00 – 21:00 A-Selectie turnen jongens/heren 2e-4e divisie Turnhal
Vrijdag
14:00 – 15:00 Kleutergym voor jongens/meisjes va. 3,5 jaar t/m gr. 1 basisschool Gymzaal
15:00 – 16:00 Kleutergym voor jongens/meisjes gr. 2 basisschool Gymzaal
16:00 – 17:00 Gym voor jongens gr. 3/4 basisschool Gymzaal
16:00 – 17:30 B-Selectie turnen meisjes: (Pre)Instap en Pupil 1 Turnhal
17:00 – 18:00 Gym voor jongens gr. 5 t/m 8 basisschool Gymzaal
17:30 – 19:00 B-Selectie turnen meisjes: Pupil 2 en Jeugd 1 Turnhal
19:00 – 20:30 B-Selectie turnen meisjes/dames 12 jaar en ouder Turnhal
Zaterdag
9:00 – 11:00 A-Selectie turnen meisjes/dames 2e-4e divisie Turnhal
9:00 – 11:00 A-Selectie turnen jongens/heren 2e-4e divisie Turnhal
11:00 – 13:00 A-Selectie turnen meisjes/dames 2e-4e divisie Turnhal
11:00 – 13:00 A-Selectie turnen jongens/heren 2e-4e divisie Turnhal